PROTOKÓŁ z przeprowadzonych konsultacji społecznych na temat projektu: „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028”.
PROTOKÓŁ
z przeprowadzonych konsultacji społecznych na temat projektu:
„Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028”.
Wójt Gminy Lelkowo w dniu 29 marca 2018r. przedłożył do publicznej konsultacji projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028”.
Ogłoszenie o konsultacjach, wraz z formularzem do zgłaszania uwag i opinii w ramach prowadzonych konsultacji wraz z załączonym projektem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028”, zostały umieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Lelkowie oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu. W ogłoszeniu wskazano przedmiot konsultacji, termin, formę i miejsce przeprowadzenia konsultacji.
Zainteresowane podmioty/osoby/instytucje otrzymały możliwość przekazania swoich opinii i uwag pocztą elektroniczną, tradycyjną i osobiście.
Konsultacje społeczne zostały przeprowadzone w dniach od 29-03-2018r. do 12-04-2018r.
W wyznaczonym terminie przeprowadzenia konsultacji, nie zgłoszono żadnych uwag, opinii i wniosków do przedstawionego do konsultacji projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Lelkowo na lata 2018-2028”. Wobec powyższego konsultacje uważa się za przeprowadzone pomimo braku zgłoszonych uwag, opinii i wniosków.
Wyniki przeprowadzonych konsultacji publikuje się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Lelkowo oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Lelkowo.